. . . . . . . .
                     
 
Hakkımızda
Misyonumuz
Kalite Degeri
  Zeytin’de kalite; Alan Zeytinleri
Yılların verdiği güven ve tecrübeyle, yüksek işleme kapasitesine sahip tesislerimizde Zeytin yetiştirme ve işleme konularında sektörünün Türkiye’de önde gelen kuruluşlarından bir tanesi olmayı başarmıştır.

Akisar Tesisleri  
Yılların Lezzet Geleneği; Alan Zeytin  

Orhangazi'deki modern tesislerimiz de müstahsilden topladığımız seçkin zeytinleri konusunda uzman çalışanlarımızla yüzlerce yıllık tecrübe ve kültürümüze uygun olarak doğallığını koruyarak işlemekteyiz.
Zeytini “Alan” markası ile Bursa Orhangazi’de kurulu fabrikasında işleyip satışa hazır hale getirmektedir.
Zeytinlerimizin eşsiz lezzeti, bölgelerinin en iyi hasatlarının titiz raştırmalar ile seçilerek Alan Zeytin tecrübesi ile işlenmesi ile ortaya çıkmıştır.
Her gün binlerce ailenin güven ve beğenerek tercih ettiği Alan Zeytinleri, Ulusal Zeytin pazarının önde gelen üretici ve tedarikçileri markalarından biri olmayı başarmıştır.

Alan Zeytinleri "Doğallık ve Sağlık" garantili
Gemlik ve ydresinin en seçkin bahçlerinde Anadolu çiftçisinin yüzyıllardır süre gelen geleneksel yetitirme kültürü ile toplanan zeytinlerin hiç bir kimyasal katkı eklemeden işlenip ambalajlandığı için çok sağlıklıdır zeytinimiz.

Firmamız hakkında daha geniş bilgi almak için
0224 572 19 23 numaralı telefonumuzdan bilgi alabilirsiniz.

     
       
     
      Tümhakları saklıdır.İzinsiz bilgi belge ve fotoğraf kaopyalanması yasaktır. Copyright 2010 Alan Zeytincili Sanayi Tic. Ltd. Şti.   Artova Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri